Uśmiechu kogoś zupełnie nieznajomego

Po uśmiechu można poznać ludzi, i jeśli przy pierwszym spotkaniu uśmiech kogoś zupełnie nieznajomego spodoba się wam, śmiało twierdźcie że to człowiek dobry.

Kolejny próg do przekroczenia. Białe kartki do zapisania. Czas jakby dany od nowa. W ślad za myślą Fiodora Dostojewskiego życzę Wszystkim, aby był pełen przychylności, napotykania uśmiechu nieznajomych, dobrych ludzi i myśli wartych zatrzymania w sercu. By czuło że żyje. W różnorodności spełnień.13 komentarzy:

 1. Małgosiu pięknie obracasz w słowa emocje, ja szczerze życzę Ci spełnienia planów i marzeń w Nowym Roku i nowych wrażeń z lektur i pisania. Wszystkiego dobrego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uśmiech to najpiękniejszy prezent, jaki możemy otrzymać od drugiego człowieka. Życzę Ci Małgosiu, aby tych uśmiechów w Nowym Roku było jak najwięcej i abyś spotykała na swej drodze samych życzliwych i sympatycznych ludzi:))) Oprócz uśmiechu życzę Ci dużo zdrowia i wspaniałych lektur, przenoszących Cię w inny wymiar...i wszystkiego, co dobre i piękne:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę Ci Małgosiu genialnych pomysłów ,twórczej pasji i niespożytej energii do ich realizacji w tym nowym 2014 roku i samych dobrych uśmiechniętych ludzi na twojej drodze .
  Pozdrawiam serdecznie:))Molekułka

  OdpowiedzUsuń
 4. Montgomerry, Genevieve, Molekułko - dziękuję, za miniony rok z Wami, za Wasze odwiedziny tutaj i za możliwość mojego bywania u Was, za to, że jesteście. Pozdrawiam Was najserdeczniej :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Małgosiu, raz jeszcze pięknego roku i mnóstwa uśmiechów dobrych ludzi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Vi :) I tyleż samo uśmiechów i dobra dla Ciebie na ten nowiutko rozpoczęty roczek :)

   Usuń
 6. Małgosiu! Dziekuję ,że jesteś i dzielisz się swoimi przemyśleniami.
  Byłam częstym gościem u Ciebie,nie mogłam się uporać z wpisywaniem komentarzy,gdzieś niknęły w czeluściach internetowych .Przerwa też i z innych powodów moich ale jest Nowy Rok więc radości życzę ,literackich fascynacji i znowu tych pięknych słów Twoich,które zapadają w serce. Uśmiechów życzę..niech Cię otaczają i nie opuszczają . Z ogromną życzliwością gorąco ściskam Ola

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Olu Droga, nawet nie wiesz jak się cieszę, że znowu jesteś! Taka noworoczna niespodzianka :) Serdeczności ślę wraz z najlepszymi noworocznymi życzeniami szczęścia, uśmiechu i niezmiennej wrażliwości w zatrzymywaniu w obiektywie przemijalności. Uściski :)))

   Usuń
 7. Zatem tych uśmiechów życzę i uśmiecham się do Ciebie. I niech to będzie rok dobra, literackich oczarowań, z pięknymi słowami, szczęśliwą muzyką, serdecznością i czułością.

  OdpowiedzUsuń
 8. Małgosiu, jakie piękne życzenia :--)) wielu uśmiechów znajomych
  i nieznajomych Tobie życzę, serdeczności przesyłam, uśmiechająca się
  do Ciebie Dominika

  OdpowiedzUsuń
 9. E-ka, Dominiczko - z serca dziękuję za Wasze życzenia. Niech się spełniają. Uśmiecham się do Was najpiękniej jak potrafię :)

  OdpowiedzUsuń
 10. A ja ci życzę, żeby ten niepewny jeszcze Nowy Rok nabrał kolorów. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję. Niech rozkwita dla nas wszystkich :)

   Usuń

Polecany post

Klisze wspomnień

Twarze umarłych przychodzą tylko w snach. Zamykają moje oczy bym nie ujrzała własnego zdziwienia rozwieszając klisze wspomnień plączących ...