Zimowa depresja Frycka

11 komentarzy:

 1. :))) ja mam identyczną, tyle że muszę się ruszać niestety, najlepiej zakopałabym się pod kocem:) pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też chętnie bym się schowała przed chłodem. serdeczności :)

   Usuń
 2. Wcale się nie dziwię Fryckowi. W tak mroźną zimę ja też ciągle szukam jakiegoś ciepłego kątka, aby spokojnie dotrwać do wiosny:)))Ściskam Cię Małgosiu bardzo mocno i życzę miłego tygodnia:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Odrobiny ciepła, z dala od śniegu i zmarzniętych łapek. Oby do wiosny! Ucałowania Genevieve i oby nieco cieplejszego nowego tygodnia :))

   Usuń
 3. A jak objawia się ta depresja?Czy przestał mruczeć ,myślę ,że na depresję cierpią te wszystkie bezpańskie ,głodne i zmarznięte zwierzaki a Twój Frycek jest szczęściarzem i pewnie tylko tęskni za wiosną i słoneczkiem.Powiedz mu ,że wiosna już bliżej niż dalej.
  Pozdrawiam cieplutko:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tęsknota także może być depresją :) Na razie cierpi zamknięty przed światem pełnym słońca i ścieżek, które można przemierzać bez narażania się na odmrożenia. Pozdrawiam :))

   Usuń
 4. Frycek nastroił się zapewne nostalgicznie i przesypia na ciepłym parapecie całe dnie, ale niedługo marzec... :-) Serdeczności!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z nostalgią wyczekuje miękkości zielonej trawy w ogrodzie, w której będzie mógł zanurzyć swoje łapki :)) Pozdrawiam cieplutko Dominiczko.

   Usuń
 5. U kotów to normalne, żadna tam depresja. Moja Zoe leży w ten sam sposób okrągły rok.
  Dobrze odkarmiony, hehe. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Frycek jest bardziej wędrowniczkiem, spacerowiczem i odkrywcą nowych, wiejskich zakątków mazowieckiej prowincji. Stąd cierpi, bo nie przepada za zimnem. Nawet koty potrafią być różne :) Pozdrawiam.

   Usuń
  2. Wygląda jakby się nażarł. :D

   Usuń

Polecany post

Klisze wspomnień

Twarze umarłych przychodzą tylko w snach. Zamykają moje oczy bym nie ujrzała własnego zdziwienia rozwieszając klisze wspomnień plączących ...